Hurtownia hydrauliczna Proterm – szeroka oferta artykułów instalacyjnych

Hurtownia hydrauliczna Proterm rozpoczęła swoja działalność w 2004 roku. Obszarem świadczonych usług przedsiębiorstwa Proterm jest technika grzewcza i sanitarna. Hurtownia instalacyjna Proterm pochwalić się może szeroką ofertą artykułów instalacyjnych. Wszystkie dostępne produkty w sklepie hydraulicznym Proterm, dzięki współpracy z najlepszymi producentami w kraju i Europie pochwalić się mogą wysoką jakością. Wysoka jakość produktów jest gwarancją niezawodności i trwałości każdej instalacji. Podstawowym kierunkiem działań firmy jest kompleksowa obsługa zarówno inwestycji, firm oraz zakładów instalacyjnych, przedsiębiorstw ciepłowniczych i komunalnych jak i klientów indywidualnych.

Asortyment hurtowni hydraulicznej Proterm

Wśród bogatego asortymentu hurtowni hydraulicznej Proterm wyróżnić można miedzy innymi: kształtki mosiężne, kształtki spawalnicze, syfony, brodziki, odpływy, pompy, rozdzielacze, rury oraz wiele innych produktów. W sklepie hydraulicznym Proterm każdy klient jest w stanie dobrać odpowiedni produkt dla siebie, dzięki tak szerokiemu asortymentowi oraz szerokiej gamie rozmiarów poszczególnych produktów. W sklepie hydraulicznym Proterm znajdują się wszystkie najważniejsze produkty, które są niezastąpione w każdej instalacji. Jednym z ważniejszych produktów w asortymencie hurtowni instalacyjnej Proterm są pompy, bez których instalacja hydrauliczna nie funkcjonowałaby w odpowiedni sposób.

hydraulika

Pompy obiegowe dostępne w sklepie instalacyjnym Proterm!

Szeroki wybór pomp oferowanych przez hurtownie hydrauliczną Proterm daje możliwość dobrania właściwej pompy do danej instalacji. Wśród pomp znajdujących się w sklepie hydraulicznym Proterm wyróżnić można miedzy innymi pompy CIRCULA, pompy obiegowe MAGNA3, pompy obiegowe ALPHA2 oraz inne pompy renomowanego producenta Grundfos. Innym ważnym elementem instalacyjnym potrzebnym do właściwego funkcjonowania np. ogrzewania podłogowego są rozdzielacze. Hurtownia hydrauliczna Proterm oferuje szeroki asortyment tego typu produktów, które pochodzą od najlepszych dostępnych na rynku producentów. Zasada działania rozdzielacza do ogrzewania podłogowego opiera się na odpowiednim wyregulowaniu obiegu, tak, aby w każdej pętli w pomieszczeniu była odpowiednio ta sama temperatura. Właściwie zaprojektowana oraz wykonana instalacja grzewcza gwarantuje prawidłowe, bezawaryjne działanie oraz wysoki komfort użytkowania.

Artykuły instalacyjne w dobrych cenach

Tak szeroka oferta artykułów instalacyjnych, jaką posiada hurtownia hydrauliczna Proterm jest gwarancją znalezienia przez klienta każdego elementu instalacji. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów, dlatego też pochwalić się mogą wysoką jakością. Produkty znajdujące się w asortymencie hurtowni Proterm są niezwykle trwałe i odporne na różnego rodzaju czynniki, dlatego też znakomicie nadają się do każdego typu instalacji bez konieczności martwienia się o awarie instalacji.

One thought on “Hurtownia hydrauliczna Proterm – szeroka oferta artykułów instalacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + 13 =